Konkurs lego marvels avengers

Konkurs lego marvels avengers

KONKURS TRWA DO 10 PAŹDZIERNIKA 2016!

Z powodu rosnącego zainteresowania postanowiliśmy przedłużyć nasz konkurs. Zachęcamy do nadsyłania jeszcze większej liczby Waszych reportaży!

Prosimy o przesłanie fotografii oraz opisu wykonanych zadań (opiszcie, dlaczego wybraliście te konkretne wyzwania i czy były łatwe do wykonania? 🙂 ). Najbardziej interesujące reportaże i najlepiej wykonane wyzwania zostaną nagrodzone!

Email do zgłoszeń: [email protected]

1. Zbiórka dla potrzebujących dzieci – Klub Zwalcz Nudę

Organizuj zbiórkę zabawek, książek, puzzli i ubrań dla dzieci dotkniętych ubóstwem oraz zabawek dla naszego klubu, który zaprasza wszystkie dzieci w wieku 0-6 lat. Przynieś do nas zabawki, książki (nowe lub używane, lecz w dobrym stanie), które posłużą dzieciom odwiedzającym nasz klub.

2. Prezentacja ekologiczna dla klasy

Masz zainteresowanie ekologią? Pamiętaj, jak ważna jest ona dla Ciebie i naszej planety. Przygotuj i przedstaw prezentację na wybrany temat ekologiczny swoim kolegom np. podczas godziny wychowawczej. Pokaż im na przykład, jak długo rozkłada się zwykły papierek od gumy do żucia i jak ważne jest, aby nie „gubić” śmieci, które szkodzą naszej Ziemi.

3. Zbiórka piórników dla dzieci z Afryki

Pamiętaj, że niektóre dzieci nie mają podstawowych przyborów do nauki. Czy moglibyście uczestniczyć w lekcjach bez długopisu czy ołówka? Zorganizuj zbiórkę piórników i przekaż je Fundacji Dzieci Afryki. Pomóż uczniom z Afryki w ich edukacji.

4. Wykład o bezpiecznym korzystaniu z internetu

Misja: Bezpieczny Internet

Internet to świetne źródło wiedzy i rozrywki, ale również niesie zagrożenia. Zostań ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa online i podziel się swoją wiedzą z innymi! Zorganizuj wykład w swojej klasie na temat bezpiecznego korzystania z internetu i związanych z nim zagrożeń.

5. Fundacja EkoCykl – podziel się swoim talentem!

Jeśli masz talent malarski, lubisz rękodzieło lub masz inne umiejętności artystyczne, zachęcamy do przesyłania własnoręcznie wykonanych prac. Twoje dzieła zostaną wystawione na aukcji Fundacji EkoCykl, a zebrane środki zostaną przeznaczone na edukację ekologiczną.

Przed wysłaniem pracy prosimy o wypełnienie protokołu przekazania darowizny.

6. Fundacja JOKOT – Pomoc dla bezdomnych kotów

Zaangażuj się w pomoc kotom bezdomnym. Zbierz w swojej szkole karmę, żwirek, zabawki, kuwety czy przysmaki dla kotów i przekaż je Fundacji JOKOT, która opiekuje się około 200 zwierzakami oczekującymi na nowych opiekunów.

7. List urodzinowy dla Igora z Fundacji Herosi

Pamiętasz, jak spędzałeś urodziny samotnie, będąc chorym? Teraz możesz stać się przyjacielem dla Igora, podopiecznego Fundacji Herosi z oddziału onkologii, który 4 czerwca obchodzi swoje 8. urodziny. Napisz dla niego list z życzeniami urodzinowymi. Igor uwielbia LEGO, rycerzy, konie i Margaret.

Podobne wpisy